Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Samoloty

Click here for calendarClick here for calendar

Liczba osób
przelot w obie strony

Opcje dodatkowe

Map 24

Nowość

Poszukaj planu miasta

Zaplanuj podróż na wakacje

Autokary

Nowość


Logowanie do biletu

Sylwester: Drogo, drożej, najdrożej

We Włoszech najdroższym miastem na sylwestrowy bal jest Wenecja. Za nocleg w dwuosobowym pokoju trzeba zapłacić średnio 130 euro. Jeszcze więcej kosztuje pobyt w ekskluzywnych kurortach w Dolomitach.

Imprezy sylwestrowe potrafią skutecznie zrujnować portfel - zwłaszcza we Włoszech.
Imprezy sylwestrowe potrafią skutecznie zrujnować portfel - zwłaszcza we Włoszech. /123RF/PICSEL

Po Wenecji kolejne miejsca w klasyfikacji najdroższych noclegów we włoskich hotelach zajmują: Mediolan (średnio 120 euro), Rzym (109 euro), Florencja (105 euro) i Werona (100 euro). Lecz wszelkie rekordy padają w popularnych górskich kurortach, które przed sylwestrem wypełniły się gośćmi z całych Włoch i zagranicy.

W Madonna di Campiglio w Trydencie dwie osoby muszą zapłacić za noc średnio 194 euro. Tylko trzy euro mniej wynosi średnia w drugim znanym ośrodku narciarskim Cortina d'Ampezzo w Dolomitach, gdzie tradycyjnie wypoczywa finansowa elita Europy. W wielu innych miejscowościach ceny te sięgają 170 euro.

źródło informacji: PAP life

Więcej o:
euro,
Sylwester,
Rzym,
Włochy,
turystyka,
podróże

Warto zobaczyć


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (7)

Dodaj komentarz

~karola -

A ja tam wolę polskie góry i sylwester w nich zawsze udany. W tym roku będą chyba Tatry. Noclegi już wstępnie zaklepane. Znaleźliśmy w lecie fajną miejscówkę w internetowej bazie noclegów, przetestowaliśmy - jest idealnie.

marianna1234

Obojętny marianna1234 -

Zgodzę się z tym, że życie jest coraz droższe, jednak jak pokazują statystyki - lubujemy się w wydawaniu coraz większej ilości gotówki. Zawsze można też wziąć pożyczkę gotówkową. BTW. Dobre warunki spłaty kredytów - link Już w sumie od niewielkiej kwoty.

Załączniki:

~sadsad -

asdsad

~oskar -

Jadę na taniego expressowego sylwestra z Oskarem!!!

~farba -

wyjazdy typowo sylwestrowe to nie dla mnie, za dużo ludzi i szumu.wolę teraz na ferie gdzieś pojechać. chciałabym spróbować nart ale poza utartymi szlakami, w trochę innym miejscu niż zwykle ale oferty z tego co widzę ciągle oklepane..

~aurora -

Ja w tym roku wolałam się wygrzewać na wspaniałym słońcu w Egipcie. Chyba nigdy nie spędziłam tak fascynującego Sylwestra. Wspaniała kolacja, tańce, piękne fajerwerki, a następnego dnia odpoczynek na słoneczku. Polecam każdemu coś takiego, szczególnie, ze nie trzeba płacić jakoś bardzo dużo. My znaleźliśmy wycieczkę w Alfie i drogo nie było.