Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Wiadomości

Wiadomości

 • Tu żyje się najlepiej na świecie
  Tu żyje się najlepiej na świecie

  Poniedziałek, 26 listopada 2012 (14:34)

  Brytyjski magazyn "The Economist" przygotował ranking krajów, w których najlepiej się urodzić w 2013 roku, by za siedemnaście lat prowadzić szczęśliwe i bezproblemowe życie.
   więcej »
 • Narty: Gdzie lepiej? Gdzie taniej?
  Narty: Gdzie lepiej? Gdzie taniej?

  Środa, 21 listopada 2012 (14:22)

  Szeroki wybór cen i udogodnień: Europejskie Centra Konsumenckie przedstawiają raport poświęcony ośrodkom narciarskim "Ski Resorts in Europe 2012/2013".
   więcej »
 • Sokiści upomną niesfornych podróżnych
  Sokiści upomną niesfornych podróżnych

  Środa, 21 listopada 2012 (11:44)

  Jeśli palisz papierosa na stacji Kraków Główny, możesz usłyszeć pouczenie z głośnika na ścianie. Tak sokiści upominają niesfornych pasażerów - informuje "Dziennik Polski".
   więcej »
 • Kraków: Nowy szlak na Podgórzu
  Kraków: Nowy szlak na Podgórzu

  Środa, 21 listopada 2012 (10:13)

  Na siedmiu budynkach w krakowskiej dzielnicy Podgórze zawisły tablice wyznaczające szlak wiodący po dawnym getcie żydowskim, istniejącym tam od marca 1941 r. do marca 1943 r. Uroczystość symbolicznego odsłonięcia tablic zaplanowano na niedzielę 25 listopada.
   więcej »
 • Co trzeci pilot zasypia w samolocie
  Co trzeci pilot zasypia w samolocie

  Poniedziałek, 19 listopada 2012 (14:00)

  Ostatnie badania wykazały, że co trzeci pilot w Europie już kiedyś zasnął w kokpicie. To wynik ankiety przeprowadzonej przez zrzeszenie pilotów ECA. Wzięło w niej udział 6 tys. pracowników z prawie wszystkich krajów Starego Kontynentu.
   więcej »
 • Sudety: 1 karnet - 3 ośrodki
  Sudety: 1 karnet - 3 ośrodki

  Piątek, 16 listopada 2012 (10:24)

  Podczas gdy narciarze i snowboardziści przygotowują sprzęt do zbliżającej się zimy, właściciele ośrodków pracują nad uatrakcyjnieniem oferty. Ostatnim efektem ich starań jest program SudetySKI. Karnet, który pozwala skorzystać z trzech najważniejszych ośrodków narciarskich Sudetów jest już dostępny w sprzedaży on-line. Warto się śpieszyć, bo jeszcze przez miesiąc skipass można nabyć w promocyjnej, przedsezonowej cenie.
   więcej »
 • Słowacja: Skipassy w promocji
  Słowacja: Skipassy w promocji

  Wtorek, 13 listopada 2012 (15:34)

  Atrakcyjne promocje przygotowali Słowacy dla amatorów białego szaleństwa na zbliżający się sezon narciarski. Narciarze, którzy już teraz kupują skipassy mogą zaoszczędzić nawet 60 euro na 10-dniowym karnecie.
   więcej »
 • Najdłuższa jaskinia gipsowa
  Najdłuższa jaskinia gipsowa

  Wtorek, 13 listopada 2012 (11:48)

  W powiecie buskim czteroosobowa grupa miłośników speleologii odkryła drugą pod względem długości jaskinię gipsową w Polsce. Wejście do niej było znane już wcześniej, ale nikomu dotąd nie udało się jej dokładnie zmierzyć. Częściowo zalana wodą mierzy 342 metry.
   więcej »
 • Wenecja: Kup sobie dom Tycjana
  Wenecja: Kup sobie dom Tycjana

  Piątek, 9 listopada 2012 (11:03)

  13 tysięcy euro za metr kwadratowy - to cena wystawionego na sprzedaż w Wenecji mieszkania Tycjana. Artysta mieszkał tam, gdy objął funkcję oficjalnego malarza Republiki Weneckiej.
   więcej »
 • Holandia ma dość rowerów!
  Holandia ma dość rowerów!

  Piątek, 9 listopada 2012 (10:39)

  Natężenie ruchu rowerowego w Holandii doszło do takiego stopnia, że jazda jednośladem stała się koszmarem. Liczba rowerów (18 mln) już znacznie przekroczyła liczbę mieszkańców (16,7 mln) - podkreśla w swoim raporcie Holenderska Unia Kolarzy.
   więcej »

MAP24


Polecamy: