Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Wiadomości

Wiadomość dnia

 • Zwiedź cmentarz... w internecie

  Zwiedź cmentarz... w internecie
  Poniedziałek, 29 października 2012 (14:21)
  Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie przygotował interaktywną, wirtualną mapę po zabytkowych nekropoliach. Najbardziej malownicze zakątki cmentarzy będzie można obejrzeć nie wychodząc z domu - powiadomiła Patrycja Ćwikła z Zarządu Cmentarzy Komunalnych.
   więcej »

Wiadomości

 • Narty za granicą - najlepsze stoki w 2014
  Narty za granicą - najlepsze stoki w 2014

  Piątek, 21 listopada 2014 (17:51)

  Wybraliśmy się na poszukiwanie stoku idealnego - odpowiedniego zarówno dla początkujących, jak i wprawnych narciarzy. Dla was sprawdziliśmy najlepsze austriackie, włoskie i szwajcarskie ośrodki narciarskie. Oceniliśmy także trasy zjazdowe naszych sąsiadów - Czechów i Słowaków. Są takie miejsca, które każdy miłośnik śnieżnego szaleństwa powinien odwiedzić choć raz w życiu.
   więcej »
 • Nowy Rok dookoła globu
  Nowy Rok dookoła globu

  Piątek, 28 grudnia 2012 (11:50)

  Obchody Nowego Roku na całym świecie łączy jedno - wielka radość i wspólne świętowanie. W zależności jednak od kraju - a nawet miast, kultury i mentalności mieszkańców - radość ta manifestowana jest na różne sposoby, często w otoczce pradawnych obyczajów i rytuałów.
   więcej »
 • Sylwester: Drogo, drożej, najdrożej
  Sylwester: Drogo, drożej, najdrożej

  Piątek, 28 grudnia 2012 (09:28)

  We Włoszech najdroższym miastem na sylwestrowy bal jest Wenecja. Za nocleg w dwuosobowym pokoju trzeba zapłacić średnio 130 euro. Jeszcze więcej kosztuje pobyt w ekskluzywnych kurortach w Dolomitach.
   więcej »
 • Przyjeżdża tu coraz więcej Polaków
  Przyjeżdża tu coraz więcej Polaków

  Piątek, 21 grudnia 2012 (15:34)

  Turyści z Polski coraz częściej odwiedzają zimą austriacki land Vorarlberg, znany głównie z ekskluzywnej stacji narciarskiej Lech Zurs. Polacy pod względem liczebności zajmują pierwsze miejsce spośród gości z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.
   więcej »
 • Tropical Paradise pod Tatrami: Wkrótce otwarcie!
  Tropical Paradise pod Tatrami: Wkrótce otwarcie!

  Piątek, 21 grudnia 2012 (11:25)

  Już 26 grudnia wielkie otwarcie Tropical Paradise Tatralandia: tropikalnej, ekologicznej hali w kształcie morskiej muszli. Prawdziwe palmy i roślinność z tropików, baseny z wodą morską, termalną, basen do nurkowania z możliwością podziwiania świata rybek morskich, prawdziwe koralowce a wszystko to w gorącej, karaibskiej temperaturze 30 stopni z widokiem na ośnieżone wierzchołki Tatr.
   więcej »
 • 3 hity na wakacje w 2013 roku
  3 hity na wakacje w 2013 roku

  Poniedziałek, 17 grudnia 2012 (16:14)

  Brazylia, Albania i Birma - to miejsca, które zostały okrzyknięte najbardziej atrakcyjnymi kierunkami turystycznymi w 2013 roku. Listę 13 najatrakcyjniejszych celów podróży sporządziło pięciu popularnych blogerów turystycznych.
   więcej »
 • Kraków odwiedza coraz więcej turystów
  Kraków odwiedza coraz więcej turystów

  Czwartek, 6 grudnia 2012 (16:45)

  Prawie 9 mln gości odwiedziło Kraków w 2012 roku. Najczęściej to nasi krajanie, ale również mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Niemiec i Włoch.
   więcej »
 • W Polsce lepiej niż... we Włoszech
  W Polsce lepiej niż... we Włoszech

  Piątek, 30 listopada 2012 (13:34)

  Turyści coraz chętniej przyjeżdżają do Polski oraz krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Jak wynika z raportu Eurostatu, obcokrajowcom nie opłaca się już jeździć do Włoch, Portugalii czy Hiszpanii...
   więcej »
 • Zbudują najlepsze miasto świata
  Zbudują najlepsze miasto świata

  Czwartek, 29 listopada 2012 (10:29)

  Bardziej migoczące od Dubaju, bardziej dzikie od Las Vegas - w Korei Południowej ma do 2030 roku powstać niezwykłe miasto. Ma być tam nawet tor do wyścigów Formuły 1. Koszt? 250 miliardów dolarów!
   więcej »
 • Kawa ze zbocza wulkanu
  Kawa ze zbocza wulkanu

  Poniedziałek, 26 listopada 2012 (14:41)

  Kawa uprawiana w regionie Kau, na zboczach wulkanu Mauna Loa oraz kawa uprawiana w Paso Ancho po zachodniej stronie wulkanu Baru, pojawiła się w menu jednej z wrocławskich kawiarni. Wszystko za sprawą zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
   więcej »

MAP24


Polecamy: