Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Testy

Wiadomość dnia

 • Blokada: Zapięcia rowerowe

  Blokada: Zapięcia rowerowe
  Poniedziałek, 16 kwietnia 2012 (16:41)
  W rywalizacji pancerz-pocisk zawsze w efekcie wygrywa pocisk. Podobnie jest z zamknięciami: nie ma takiego, którego nie dałoby się otworzyć. Ale to "okazja czyni złodzieja", dlatego trzeba działać tak, aby okazji tych stwarzać jak najmniej.
   więcej »

Wiadomości

 • Pokrowce Danielo S1
  Pokrowce Danielo S1

  Wtorek, 6 listopada 2012 (12:34)

  Dalekie wyjazdy z rowerem stają się coraz popularniejsze, a dobre zabezpieczenie roweru na czas podróży lotniczej to podstawa udanego wyjazdu. Najlepszą ochronę zapewniają sztywne kufry, jednak ich ceny są bardzo wysokie, a i masa niemała.
   więcej »
 • Nowy środek czyszczący: DR. O.K. Wack Chemie F100
  Nowy środek czyszczący: DR. O.K. Wack Chemie F100

  Wtorek, 6 listopada 2012 (12:27)

  Marka ta specjalizuje się w produktach pielęgnacyjnych do samochodów osobowych, motocykli oraz środków czyszczących dla przemysłu High Tech. Niedawno ukazała się też nowa grupa wyrobów oferujących produkty do czyszczenia rowerów i odzieży Outdoor o nazwie F100.
   więcej »
 • Endura Equipe: Wygodny wybór
  Endura Equipe: Wygodny wybór

  Wtorek, 6 listopada 2012 (12:21)

  Koszulka skrojona jest z 20 paneli, które wykonane są z kilku materiałów, różniących się gramaturą, przepuszczalnością powietrza i odprowadzaniem wilgoci.
   więcej »
 • Elektryczne rowery od Orbei
  Elektryczne rowery od Orbei

  Wtorek, 5 czerwca 2012 (11:27)

  Hiszpanie zaprezentowali gamę miejskich elektryków. Ich wszechstronne zastosowanie ma pozwalać także na nieco terenowej zabawy.
   więcej »
 • Masywny KTM Wild Thing 20"
  Masywny KTM Wild Thing 20"

  Poniedziałek, 21 listopada 2011 (11:15)

  Co roku z podziwem obserwuję to, co dzieje się na najlepszym na świecie wyścigu MTB dla dzieciaków - Juniortrophy - organizowanym równolegle do behemotycznego Slatza.
   więcej »
 • Wełna Merino również na rower
  Wełna Merino również na rower

  Poniedziałek, 21 listopada 2011 (09:04)

  Słowo "wełna" źle się w Polsce kojarzy ze słowem "rower". Wełna z merynosów - specjalnego gatunku owiec - jest przez outdoorowców powszechnie stosowana, a dostępne od jakiegoś czasu produkty amerykańskiej firmy Smart Wool cieszą się powszechną estymą.
   więcej »
 • "Przełajówka" od Cannondal
  "Przełajówka" od Cannondal

  Wtorek, 18 października 2011 (15:57)

  Rowery przełajowe są rzadkością w ofercie producentów rowerów. Rowery turystyczne, do dłuższych podróży, przeważnie powstają na bazie standardowych górali, trekkingów czy szosówek i są często wynikiem wieloletnich przebudów, optymalizacji dostosowywania do potrzeb turysty rowerowego.
   więcej »
 • Rękawice IXS XC-X9 Long
  Rękawice IXS XC-X9 Long

  Wtorek, 18 października 2011 (15:44)

  Na wierzchu dłoni cieniutka siateczka, po wewnętrznej stronie materiał przypominający zamsz z nadrukowanymi silikonowymi wzorami, mającymi poprawić przyczepność do chwytów kierownicy i klamek.
   więcej »
 • Gary Fisher Cobia
  Gary Fisher Cobia

  Poniedziałek, 17 października 2011 (11:11)

  Mam dwie drogi do pracy. Jedna wiedzie asfaltowymi bulwarami wiślanymi - ludzie zza oceanu przylatują, żeby sobie obejrzeć te rewelacyjne widoki na Wawel, zakola Wisły, panoramę Podgórza, imponujący Most Piłsudskiego i kapitalną kładkę podgórską. Latem niewątpliwą atrakcją są też opalające się studentki. Drugą opcją jest miejska ścieżka terenowa.
   więcej »
 • WildRock'R: Test opon od Michelin
  WildRock'R: Test opon od Michelin

  Poniedziałek, 17 października 2011 (10:53)

  Z informacji katalogowych: Wild to nowa rodzina opon Michelin, jakie pojawiły się w tym roku. Znajdziemy w niej kilka modeli na różne rodzaje podłoża. My testujemy tę, która została zaprojektowana do ekstremalnej jazdy po skałach, ale też w błocie będzie sobie dobrze radzić.
   więcej »

MAP24

ROWER - warto zobaczyć


Polecamy: