Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Porady

Wiadomość dnia

 • 7 rad, dzięki którym jesienna jazda na rowerze będzie przyjemnością

  7 rad, dzięki którym jesienna jazda na rowerze będzie przyjemnością
  Poniedziałek, 22 października 2012 (13:36)
  Niższe temperatury i mniej przyjazna aura nie oznaczają, że ulubiony jednoślad należy schować głęboko do piwnicy. Oprócz lepszej kondycji i czystej przyjemności płynącej z jazdy, regularny ruch zwiększa odporność i pozwala uniknąć choroby w tym trudnym dla organizmu okresie. Podpowiadamy jak ubrać się na rower oraz przygotować swój jednoślad, gdy pada deszcz, a słupek rtęci na termometrze zatrzyma się na kilku stopniach powyżej zera.
   więcej »

Wiadomości

 • Sprzęt na wyprawie rowerowej
  Sprzęt na wyprawie rowerowej

  Środa, 15 sierpnia 2012 (06:15)

  Czasem niewielki błąd logistyczny potrafi wprowadzić niezłe zamieszanie podczas wycieczki. Szczególnie, kiedy w połowie drogi zorientujemy się, że zapomnieliśmy mapy lub nie ma jak naprawić kapcia, bo w plecaku nie ma dętki.
   więcej »
 • Co wlewać do baku, czyli napoje sportowca
  Co wlewać do baku, czyli napoje sportowca

  Wtorek, 17 lipca 2012 (15:03)

  Podczas intensywnego wysiłku fizycznego tracimy od 1 do 2 l potu na godzinę, a w ekstremalnych przypadkach nawet i więcej. Zatem nikogo nie powinno zdziwić, iż uzupełnianie tych strat w czasie wysiłku fizycznego ma wpływ na wydolność fizyczną.
   więcej »
 • Jak przeżyć w miejskiej dżungli?
  Jak przeżyć w miejskiej dżungli?

  Środa, 11 lipca 2012 (13:21)

  Polscy rowerzyści przez wiele lat nie mieli łatwego życia. W świadomości wielu osób (w szczególności kierowców) utarło się przeświadczenie, że rowery służą do przemieszczania się po wsiach i podmiejskich łąkach, a w mieście dla nich miejsca nie ma.
   więcej »
 • 7 rzeczy, które trzeba zabrać na wyprawę rowerową
  7 rzeczy, które trzeba zabrać na wyprawę rowerową

  Środa, 13 czerwca 2012 (15:26)

  Planujesz dłuższą wyprawę rowerową w czasie urlopu? Przeczytaj, co - zdaniem eksperta - będzie ci potrzebne w drodze.
   więcej »
 • Gdzie na rower w Wielkopolsce?
  Gdzie na rower w Wielkopolsce?

  Poniedziałek, 11 czerwca 2012 (09:15)

  Fani dwóch kółek mieszkający w wojewódzkie wielkopolskim - lub wybierający się tam na weekend lub urlop - mają wszelkie powody do zadowolenia, ponieważ ten region Polski jest szczególnie bogaty w atrakcyjne szlaki rowerowe. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać i jak się przygotować do takiego wyjazdu.
   więcej »
 • Rower dla każdego, przez całe życie!
  Rower dla każdego, przez całe życie!

  Piątek, 11 maja 2012 (11:30)

  Rower, jako środek transportu zasilany siłą mięśni nóg, przeznaczony jest nie tylko dla prawdziwych miłośników sportu. Świadomość wspaniałego relaksu, możliwość podziwiania natury i zasmakowania przygody wystarczy, by zachęcić do jazdy na rowerze ludzi w każdym wieku.
   więcej »
 • Jak majówka to na rowerze
  Jak majówka to na rowerze

  Wtorek, 24 kwietnia 2012 (12:02)

  W tym roku, dzięki szczęśliwemu układowi kalendarza, czeka nas wyjątkowo długa majówka. Biorąc tylko 3 dni wolnego możemy wyjechać na aż 9-dniowy urlop. Dobrym pomysłem na spędzenie takiego długiego weekendu jest zorganizowanie wyjazdu rowerowego, który łączy zalety aktywnego wypoczynku z możliwościami zwiedzania.
   więcej »
 • Sport rekreacyjny to samo zdrowie
  Sport rekreacyjny to samo zdrowie

  Wtorek, 17 kwietnia 2012 (14:10)

  Anna Szafraniec jest jedną z najlepszych europejskch kolarek. Specjalizuje się w kolarstwie górskim. Ma 31 lat, od 14. roku życia jeździ zawodowo.
   więcej »
 • Idealny rower miejski
  Idealny rower miejski

  Czwartek, 12 kwietnia 2012 (13:04)

  Rowery miejskie to wszystkie rowery przeznaczone do poruszania się po drogach miejskich. Szczególnie polecamy je gdy pokonujemy niezbyt długie trasy głównie po płaskim terenie.
   więcej »
 • Jak dobrać idealny kask?
  Jak dobrać idealny kask?

  Czwartek, 12 kwietnia 2012 (12:54)

  Istnieje wiele sposobów numerowania i nazywania wielkości kasków a nasze czaszki bardzo różnią się budową. Kask trzeba koniecznie przymierzyć! To pierwsza i podstawowa zasada. O czym jeszcze warto pamiętać, zanim zdecydujemy się na zakup?
   więcej »

MAP24

ROWER - warto zobaczyć


Polecamy: