Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Oto 20 hitów wakacji 2013!

Oto 20 hitów wakacji 2013! -  Według rankingu przygotowanego przez lokalne edycji miesięcznika "National Geographic Traveler" - w tym polską redakcję - w przyszłym roku warto wybrać się na wschód - na Ukrainę, do Rosji, albo dalekiej Japonii. W modzie będą także Stany Zjednoczone i Kanada oraz kierunek północny  - np. Norwegia. Na liście nie zabrakło również południowoamerykańskiej egzotyki oraz najpopularniejszych krajów śródziemnomorskich.

Redakcja magazynu "National Geographic Traveler" w grudniowym numerze przedstawia podróżniczą listę przebojów na 2013 rok - czyli miejsca, które "trzeba zobaczyć". Zobaczcie zdjęcia najmodniejszych miejsc na lato! Ranking zaczynamy od ostatniego, dwudziestego miejsca.


Według rankingu przygotowanego przez lokalne edycji miesięcznika "National Geographic Traveler" - w tym polską redakcję - w przyszłym roku warto wybrać się na wschód - na Ukrainę, do Rosji, albo dalekiej Japonii. W modzie będą także Stany Zjednoczone i Kanada oraz kierunek północny - np. Norwegia. Na liście nie zabrakło również południowoamerykańskiej egzotyki oraz najpopularniejszych krajów śródziemnomorskich.

Oceń zdjęcie

  • Kiepski
  • Poniżej średniej
  • Średni
  • Powyżej średniej
  • Bardzo dobry

kliknij aby ocenić

Wasze komentarze (11)

Dodaj komentarz

~szaszun -

ho ho, widzę, że Japonia jest w zacnym gronie najbardziej popularnych kierunków anno domini 2013 :-) Czyżby w końcu moje wakacyjne wybory okazały się modne? ;) Ruszam tam z alfą w drugiej połowie sierpnia. Póki co przeglądam album ze zdjęciami z Tokio i coraz bardziej fascynuje mnie ten kraj - na przykład te dziewczynki wystylizowane na lolitki... Albo ludzie ustawiający się w równym rzędzie przed wejściem do metra. Hmmm... unikalna kultura co? :)

~Maryś -

Czy ja wiem, może nadziani ludzie polecą sobie do Stanów, ale mnie się wydaje, że raczej przeciętni ludzie, a tym bardziej młodzież wybierze Bułgarię, Chorwację.

~sheldon -

Szczerze to ja niektórych tych miejsc bym nie uplasował w swojej 20 miejsc godnych zobaczenia. Moja trójka to Paryż, Gran Canaria i Batumi. To właśnie do tego 3 miejsca ciskam w tym roku a dokładnie moim celem jest hotel Sheraton Batumi. "Batumi ach batumi" tak leci ta piosenka:)

~Andrzej -

Ja wybieram sie az na 4 miesiace na wakacje do Anglii mam 21 lat i juz mnie stac na taki wyjazd.....

~news 2012 -

No to zaproś mnie tam.

~hulajnoga -

ja tez na ta laske tu wpadlem

~trzynasty -

Nie oszukujmy się - przyszedłem tu tylko ze względu na babeczkę z głównej.