Przejd� do g��wnej cz�ci strony

Samoloty

Click here for calendarClick here for calendar

Liczba osób
przelot w obie strony

Opcje dodatkowe

Map 24

Nowość

Poszukaj planu miasta

Zaplanuj podróż na wakacje

Autokary

Nowość


Logowanie do biletu

Zostań Zwiadowcą Kraju!

Jak plażowanie, to w Egipcie, jak narty, to we Włoszech, jak romantyczny weekend, to w Paryżu... Czy Polska nie jest już dla nas atrakcyjna?

Zostań Zwiadowcą i śledź atrakcje Polski!
Zostań Zwiadowcą i śledź atrakcje Polski! /materiały prasowe

Serwis otoWakacje.pl pod hasłem "Czy jarasz się Polską?" szuka osób, które sprawdzą, jak czerpać radość z wypoczynku w kraju.

6 czerwca rusza akcja rekrutacyjna na stanowisko: Wakacyjny Zwiadowca Kraju. Cel - sprawdzić, czy Polska jest jeszcze atrakcyjna turystycznie dla swoich mieszkańców. Wymagania - pozytywna energia, chęć podróżowania, wakacyjna dyspozycyjność.

Siedmiu testerów, którzy wyruszą w 2-tygodniową trasę, by odkryć pełną pozytywnej energii Polskę, wyłonionych zostanie podczas dwóch etapów rekrutacji. W pierwszej kolejności, osoby kandydujące na stanowisko Wakacyjnego Zwiadowcy Kraju muszą wykonać zadanie rekrutacyjne - stworzyć opis swojej wyprawy do... supermarketu w taki sposób, jakby to była przygoda ich życia.

Tekst wraz z CV oraz dwoma "odjechanymi" zdjęciami należy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie akcji www.czyjaraszsiepolska.pl. Najciekawsi kandydaci zostaną zaproszeni do Warszawy do drugiego etapu rekrutacji, podczas którego wyłonieni zostaną zwycięzcy - Wakacyjni Zawiadowcy Kraju.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie znoszą nudy, uwielbiają wypoczywać oraz są dyspozycyjni między 21 czerwca a 11 lipca. Już wkrótce mogą dołączyć do grupy zwiadowczej, która wyjedzie za darmo w Polskę z nowoczesnym tabletami Samsung Galaxy Tab i opisze swoje wrażenia z wizyty w najbardziej atrakcyjnych miejscach w kraju. Rekrutacja trwa do 19 czerwca!

Szczegóły akcji wraz z regulaminem pod adresem: www.czyjaraszsiepolska.pl

źródło informacji: materiały prasowe

Więcej o:
został,
zwiadowcy

Warto zobaczyć


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz

~no niby tak, ale -

hehe, fajna opcja z ta akcja, chociaz jak plazowanie to jednak jak dla mnie nie polskie morze - ale to dlatego, ze jest po prostu zimne, a ja nienawidze takiej temperatury i wole poleciec do grecji czy gdzies gdzie jest ciepla woda i relaks na maksa, zwlaszcza ze mozna wyhaczyc lasta na grosze - tak znalezlismy w ubieglym roku oferte z grecosa i zaloze sie, ze wydalismy mniej niz ci, ktorzy zdecydowali sie na baltyk